nr 1415 6165
Armbandsur
Sandoz, 25 jewels, automatisk. Diameter: 40mm.
Kondition: slitage, skador
Utrop: |
600 kr |
Såld: |
150 kr |
måndag 30 augusti 2021 kl 20:04:47
Tid |
Kund |
Bud |
30/8 19:48:27
100 kr
30/8 19:58:55